Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
EDVIN LINDHOLM. Ölandsvy, olja på pannå, signerad E Lindholm.
195577. EDVIN LINDHOLM. Ölandsvy, olja på pannå, signerad E Lindholm.
30 X 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 X 40 cm.
Kalmar Auktionsverk
3 787