CARL AUBÖCK. SCHACKPJÄSER.

CARL AUBÖCK. SCHACKPJÄSER.
1955664. CARL AUBÖCK. SCHACKPJÄSER.

Schackpjäser med originalask.
Version ca. 1960-tal.
Höjd 6 - 14 cm.

Siffror i gott begagnat skick.
Kartong till figurerna med fläckar och tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schackpjäser med originalask.
Version ca. 1960-tal.
Höjd 6 - 14 cm.

Antal besök: 1 028