OKÄND KONSTNÄR. Kopparstick. Siamesiska tvillingar. 1700-tal.

195564. OKÄND KONSTNÄR. Kopparstick. Siamesiska tvillingar. 1700-tal.

Motiv av siamesiska tvillingar och cyklop på scen.
Otydligt signerad.
12,5x7,5 cm.

Bruksskick.
Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydligt signerad.
12,5x7,5 cm.

Bruksskick.
Något gulnad.

Antal besök: 1 807