SKEDAR, 6 st. silver, Mattias Helén, Västervik. 1850-tal.

195526. SKEDAR, 6 st. silver, Mattias Helén, Västervik. 1850-tal.

Längd 22,2 cm. Vikt 298 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22,2 cm. Vikt 298 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 969