Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
LENNART IVERUS. Abstrakta fasader. Etsning. Signerad Iverus och dat 1977. 5/200.
19552. LENNART IVERUS. Abstrakta fasader. Etsning. Signerad Iverus och dat 1977. 5/200.
49 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 39 cm.
Garpenhus Auktioner
2 270