ULLA ARWINGE. olja på duk, "israelisk jord", signerad.

195487. ULLA ARWINGE. olja på duk, "israelisk jord", signerad.

53 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 62 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 993