OLJEBAR, Nynäs. 1950-tal.

OLJEBAR, Nynäs. 1950-tal.
195456. OLJEBAR, Nynäs. 1950-tal.

Rödlackad metall. Bredd 27, djup 37, höjd 64 cm.

Slitage, repor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, rost.

Antal besök: 2 586