KC-JSON. "Drömvärld", glicéetryck nr. 1/50, signerad.

1954260. KC-JSON. "Drömvärld", glicéetryck nr. 1/50, signerad.

Oramad, bruksskick 40,5x31 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 392