ANDY WARHOL. EFTER. Apa.

ANDY WARHOL. EFTER. Apa.
1954199. ANDY WARHOL. EFTER. Apa.

Giclée
Signerad på plåt, numrerad 13/100 och med redaktörens torrstämpel
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Giclée
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 370