LARS-OLOV LARAEUS. Mansporträtt, olja på duk, signerad.

195417. LARS-OLOV LARAEUS. Mansporträtt, olja på duk, signerad.

Ca 65 x 46 cm.

Omfattande krackeleringar samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 65 x 46 cm.

Antal besök: 2 161