VALDEMAR SECHER. Kustparti med hus, olja på pannå, signerad V. Secher 1938.

195371. VALDEMAR SECHER. Kustparti med hus, olja på pannå, signerad V. Secher 1938.

33 x 51 cm.

Färgslitage samt skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 51 cm.

Färgslitage samt skev.

Antal besök: 1 650