SALONGSBORD, 1800-tal.

SALONGSBORD, 1800-tal.
195352. SALONGSBORD, 1800-tal.

Ovar skiva, svärtad fot. Längd 101,5 bredd 66 höjd 72,5 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 471