PHILIPPE MOHLITZ. "grand paysage syphilitique". Etsning. Signerad Mohlitz och dat 1984. 30/110.

19532. PHILIPPE MOHLITZ. "grand paysage syphilitique". Etsning. Signerad Mohlitz och dat 1984. 30/110.

26 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 39 cm.

Antal besök: 4 717