RULLBORD, med kakelplattor, TIDNINGSBORD, 1940/50-tal.

195323. RULLBORD, med kakelplattor, TIDNINGSBORD, 1940/50-tal.

Längd 84, bredd 42, höjd 54 resp. längd 40, bredd 57, höjd 55 cm.

Sltiage, repor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sltiage, repor, skador.

Antal besök: 1 670