LARS STJERNBERG. akvarell, signerad.

1953196. LARS STJERNBERG. akvarell, signerad.

Motiv med troll. Bildmått ca 28 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper. Passepartout med fuktfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 224