ANDERS PALMER. Fårskocken, litografi, signerad Palmér.

195313. ANDERS PALMER. Fårskocken, litografi, signerad Palmér.

No 30/425
29 X 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 30/425
29 X 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 440