NÅLHUS, horn och läder, Erik Tuolja. 1900-talets mitt.

195306. NÅLHUS, horn och läder, Erik Tuolja. 1900-talets mitt.

Nålhusets längd 85,5 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nålhusets längd 85,5 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 518