DOCKSKÅP med inredning, 1900-tal.

195300. DOCKSKÅP med inredning, 1900-tal.

Dockskåp med 4 rum, kök och toalett.
Inredning såsom möbler, mattor, tavlor, dockor och diverse
lösöre med följer.
Lös benställning.
Höjd inklusive benställning 142 cm, exklusive benställning 72 cm, bredd 95 cm, djup 32 cm.

Bruksslitage.
Benställning instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

lösöre med följer.
Lös benställning.

Bruksslitage.
Benställning instabil.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 778