STOLAR, 6 st, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets mitt.

195298. STOLAR, 6 st, Svenska Möbelfabrikerna, 1900-talets mitt.

Tygklädda sitsar.

Slitage, ngt. rangliga, senare tyg, skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tygklädda sitsar.

Antal besök: 589