BERTIL GADÖ. "HUS I FÖRVANDLING", tusch.

1952951. BERTIL GADÖ. "HUS I FÖRVANDLING", tusch.

Signerad och daterad 75. Dagmått 66 x 46 cm.

Oramad. Passe partout medföljer.

Bertil Gadö (1916–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bertil Gadö (1916–2014)

Antal besök: 337