REGINALD GRANGE BRUNDRIT. Landskap, olja på duk, signerad.

195279. REGINALD GRANGE BRUNDRIT. Landskap, olja på duk, signerad.

45 x 60 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 60 cm.

Skador.

Antal besök: 1 146