LJUSKRONA,1900-talets andra hälft. Höjd 72 cm.

195212. LJUSKRONA,1900-talets andra hälft. Höjd 72 cm.

5 ljusarmar.

En arm något lös, en dekordel i glas med avslag. metallbeslag för kronans bottendekor med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 ljusarmar.

Antal besök: 365