EINAR JOLIN. Björnen, akvarell, signerad o daterad Einar Jolin.

195184. EINAR JOLIN. Björnen, akvarell, signerad o daterad Einar Jolin.

Einar Jolin, Sverige (1890-1976)
22 X 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 X 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 2 071