Uppsättning av 3 antika silverburkar.

1951667. Uppsättning av 3 antika silverburkar.

Många antika silverburkar, 3 stycken;
låda med miniatyrmålning, '800' inskriven på insidan, 3 x 3 x 1 cm, 18 g;
tenn, Ryssland, märkt oläsligt på insidan, 3 x 8 x 2 cm, 70 g;
Box, ca 1850, stämplad på insidan, 4 x 4 x 1,5 cm, 24 g.

Åldersanpassat användningsvillkor, några repor och gnidning, mindre bucklor på vissa ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 451