PIERRE ALECHINSKY. Figurkomposition. Litografi och etsning, sign och numrerad 70/90.

195124. PIERRE ALECHINSKY. Figurkomposition. Litografi och etsning, sign och numrerad 70/90.

22x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pierre Alechinsky (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

22x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pierre Alechinsky (Född 1927)

Antal besök: 1 142