STOLAR, 8 st Göteborgstolar, 1900-tal.

195110. STOLAR, 8 st Göteborgstolar, 1900-tal.

Mahogny.

Slitage, delvis solkig klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Antal besök: 898