RING, 18k guld med diamanter om totalt ca 0,49ct, stämplad Egypten.

195109. RING, 18k guld med diamanter om totalt ca 0,49ct, stämplad Egypten.

Ring med 7 diamanter om totalt ca 0,49ct.
Vikt ca 3,6 gram.
Ringstorlek ca 19,5.

Justerad. Bruksslitage. Stenar med inneslutningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 3,6 gram.
Ringstorlek ca 19,5.

Antal besök: 1 367