LÄSKBACK, trä, Coca Cola och REKLAMFLAGGA, GB Glace, 1900-talets mitt.

195106. LÄSKBACK, trä, Coca Cola och REKLAMFLAGGA, GB Glace, 1900-talets mitt.

Längd 46, bredd 30, höjd 10 cm. Flagga, mått 45 x 30, längd 80 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 899