FICKUR, Hampden Watch Co, USA, vitmetall, 18/1900-tal.

195096. FICKUR, Hampden Watch Co, USA, vitmetall, 18/1900-tal.

Diameter 5,5 cm.Kedja längd 27 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 973