BÖDELSSVÄRD, troligen Kongo, 1900-tal.

1950691. BÖDELSSVÄRD, troligen Kongo, 1900-tal.

graverat stål, träskaft, längd ca 67 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, slitage.

Antal besök: 649