OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blandteknik, " Oscar ll " signerad, daterad 1905.

195068. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. blandteknik, " Oscar ll " signerad, daterad 1905.

105 x 73 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

105 x 73 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 062