BARNBÖCKER, 40 st bland annat Astrid Lindgren.

195015. BARNBÖCKER, 40 st bland annat Astrid Lindgren.

Pippi Långstrump, Stockholm 1947.
Elsa Beskow, Pelle Svanslös med flera.

Slitage, skador, målade sidor. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665