195004. SERIETIDNINGAR, 12 st, Fantomen och Tarzan, 1950-60-tal.
Tarzan, 3 st, Hemmets Journal 1951-52 samt 1956.
Fantomen nr 3 1950, nr 3 1951.
Specialnummer, 7 st, Fantomen, bland annat julalbum 1953.
Fantomen 1951 dubbletter. Slitage, skador, ej genomgånget.