MÅTT, Tenn, 6 delar, England, 1800 tal.

194982. MÅTT, Tenn, 6 delar, England, 1800 tal.

Märkta bland annat Vincent, krönta.
olika måttsatser.

Bucklor repor skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

olika måttsatser.

Bucklor repor skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 4 090