BÖCKER, 2+2 band, Historia och Forskning, 1849-1856.

194979. BÖCKER, 2+2 band, Historia och Forskning, 1849-1856.

Halvfranska band.
"Trettioåriga kriget", 2 band, GH Mellin, Norrköping 1849.
"Sjön Ngami", 2 band, Charles John Andersson, Stockholm 1856.

Slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.

Antal besök: 595