FÅTÖLJ, och FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson, Dux.

19495. FÅTÖLJ, och FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson, Dux.

Böjträ i bok med ljus canvas klädsel.

Slitage och fläckar. Smärre skador på klädseln på fåtöljen samt flisa borta från ett av bakbenen. Fotpallen senare och i annan nyans än fåtöljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 551