STICKBAJONETTER, 2 st, 1800-tal.

19493. STICKBAJONETTER, 2 st, 1800-tal.

Märkta (se bild).
Längd ca 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta (se bild).
Längd ca 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 928