SOPPSLEVAR, 2 st, silver och trä, 1800-tal.

194933. SOPPSLEVAR, 2 st, silver och trä, 1800-tal.

Svarvade träskaft. Slev, GAB, 1887. Längd 420 mm, vikt 109 gram. Gravyr. Slev, otydliga stämplar, längd 400 mm, vikt 100 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 582