SOFFBORD, art deco, 1930-tal.

SOFFBORD, art deco, 1930-tal.
194910. SOFFBORD, art deco, 1930-tal.

Längd 100, bredd 65,5, höjd 56 cm.

Slitage, märken/färgbortfall, möjligtvis senare laminatfilm på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 269