SOFFA/TRÄDGÅRDSSOFFA, Grythyttan, 1900-tal.

1948694. SOFFA/TRÄDGÅRDSSOFFA, Grythyttan, 1900-tal.

Längd ca 190 cm.

Bruksslitage, färgbortfall. 2 lösa fötter medföljer för montering på undersidan. Enstaka planka lös på vissa ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 190 cm.

Antal besök: 717