PÄLS, mink. Storlek 40, Jofama AB, Malung, 1900-talets mitt.

194848. PÄLS, mink. Storlek 40, Jofama AB, Malung, 1900-talets mitt.

Brun mink. Rygglängd 108 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun mink. Rygglängd 108 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 287