DIORAMA, skeppsmodell, 1900-talets ,mitt.

1948484. DIORAMA, skeppsmodell, 1900-talets ,mitt.

Skeppsmodell med segel i trä. Storlek 74 x 44 cm, djup 9.5 cm.

Åldersrelaterat slitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 319