BORDSLAMPOR, 1 par, läder och mässing, Typ 792-3, Philips, 1900-talets andra hälft.

194832. BORDSLAMPOR, 1 par, läder och mässing, Typ 792-3, Philips, 1900-talets andra hälft.

Höjd 63, diameter 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63, diameter 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 378