W. HAAB. Fartyg i hamn.

W. HAAB. Fartyg i hamn.
1948214. W. HAAB. Fartyg i hamn.

W. Haab, Fartyg i hamnen, olja på linoleum, signerade, ca. 25 cm x 34 cm, med ram ca. 37 x 46 cm.

Något smutsig, ramen passar inte tätt på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 333