SKULPTUR, Buddha, förgyllt brons, 1800-tal.

194811. SKULPTUR, Buddha, förgyllt brons, 1800-tal.

Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 677