SKÅL, Sterling silver, CGH, Stockholm, 1959. Vikt 482 gram.

194804. SKÅL, Sterling silver, CGH, Stockholm, 1959. Vikt 482 gram.

Diameter 22,5 cm, höjd 7,5 cm.

Gravyr samt bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 737