GLASSERVISDELAR, 43 st. "Molnet", Simon Gate, Orrefors, 1920/30-tal.

19471. GLASSERVISDELAR, 43 st. "Molnet", Simon Gate, Orrefors, 1920/30-tal.

Bestående av 10 rödvinsglas, 9 vitvinsglas, 7 cocktailglas, 10+1 likörglas, 6 snapsglas.

Bruksslitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och nagg.

Antal besök: 4 918