CAMILLA PYK. Komposition, fäglitografi, signerad, EA.

194709. CAMILLA PYK. Komposition, fäglitografi, signerad, EA.

Bildyta ca 37 x 31 cm.
Bladmått ca 56,5 x 44,5 cm.

Ej inramad. Fläckar, mindre reva i överkant, veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 37 x 31 cm.
Bladmått ca 56,5 x 44,5 cm.

Antal besök: 649