OVE RASMUSSEN. Skulptur. Nakenstudie. Monogramsignerad O R. 1930-tal. Bornholms lera.

194700. OVE RASMUSSEN. Skulptur. Nakenstudie. Monogramsignerad O R. 1930-tal. Bornholms lera.

Höjd 35 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 599