SALONGSBORD, jugend, omkring sekelskiftet 1900.

194686. SALONGSBORD, jugend, omkring sekelskiftet 1900.

Diameter 110, höjd 76.

Slitage, märken, repor samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 110, höjd 76.

Antal besök: 851